Bordur Üretimi KAD1200

Bordur Üretimi KAD1200

Yürüyen bordür Taşı Makinası (KAD 1200)

Bordur Üretimi KAD1200

Bordur Üretim Makinası KAD1200 ,50 cm yüksekliğe kadar çeşitli kanal ve su yolu üretme kabiliyetine sahiptir. Bu sistem 8 mesai saat içinde 1200 adet bordür taşı üretim kapasitesine sahiptir. (ARADSAN MAKİNA Şirketi tasarımı) bu makine oldukça pratik, dayanıklı olup oldukça yüksek performansa sahiptir. Bordür taşı üreticisi ve yürüyen  makinesi KAD1200, yüksek performanslı çok sağlam bir sistem ARADSAN Makina tarafından tasarlandı ve üretildi. Bu sistem bordür taşı, canivo, 50 cm yüksekliğe kadar oluk üretme kapasitesine sahiptir. Üretilen bordür taşlarının yüksekliği için herhangi bir limit yoktur. Bu tek görev sistemi bordür taşı, canivo ve oluk üretmek için kullanılır. blok üretmek, Blok üreticisinin montajı yapılabilir. Bu sistem yarı otomatiktir. Kalıp ve matris (omuz) krikolarla taşınır. Bu makine, aynı anda titreşimli ve hidrolik presi gerçekleştiren, bir elektro-titreşim ve iki hidrolik titreşim içeren sekiz bordür kalıbı seti kontrol bölümünden oluşmaktadır. Kalıplarda kullanılan maksimum yüzey 126 x 50 cm’dir (50 H).  

Bordür Üretimi KAD1200’de kullanılan parçaların özellikleri:

Titreşim jeneratörü: Vem (Almanya)

Hidrolik kumanda sistemi: Galtech (İtalya)

Hidrolik hortum: Flex (Almanya veya İtalya)

Kanal ışını: Avrupa tipi

Tüm kalıp tabakaları ST60 veya ST52’den yapılmıştır ve sürtünmeye maruz kalan parçalar sürtünme önleyici çelikten imal edilmiştir.

Kriko mili: Sert krom (İtalya)

Sistemin krikoları: Boch veya Bohler (Almanya)

Sistemin kilitleri ve tespit parçaları (Almanya)

Hidrolik sistemle donatılmıştır (presleme ve boşaltma için iki kol)

Her biri 2 HP (beygir gücü) olan bir jeneratör tarafından beslenen, bir set elektro-titreşim ve iki adet döner yağlı vibratör ile donatılmıştır.  

Bordur Üretimi KAD1200’ün jeneratörü:

Taşımak için bir 2 hp jeneratör

Hidrolik sistem için bir adet 4 hp jeneratör

Titreşim sistemi için iki 3 hp jeneratör

Bir adet 2 hp elektro titreşim Üretim kapasitesi 8 saatte 1200 bordür taşıdır. (8 saatte% 80 kapasiteye sahip üretim.)

[supsystic-price-table id=57]

 

[supsystic-price-table id=58]

[tm-servicebox h2=”Price inquiry form” h2_font_container=”color:%23d30006″ h2_css_animation=”lightSpeedIn” h4_font_container=”color:%23d30006″ h4_css_animation=”bounceInLeft” shape=”round” hover=”hvr-bounce-out” i_on_border=”” i_type=”linecons” i_icon_linecons=”vc_li vc_li-mail” i_color=”custom” i_background_color=”custom” css_animation=”lightSpeedIn” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” h4=”Product Model : KAD1200″ i_custom_color=”#d30006″ i_custom_background_color=”#d30006″][/tm-servicebox]
[contact-form-7 id=”6243″]

Bordur Uretimi,Bordur Üretimi,Bordur Uretim,Bordur Üretim