Bordür Makinası KAD 1200

Yürüyen bordür Taşı Makinası KAD 1200

Bordur Uretim Makinası KAD 1200

Yürüyen Bordur Makinası KAD1200
Bu makine 50 cm yüksekliğe kadar çeşitli kanal ve su yolu üretme kabiliyetine sahiptir. Bu sistem 8 mesai saat içinde 1200 adet bordür taşı üretim kapasitesine sahiptir. (ARADSAN MAKİNA Şirketi tasarımı) bu makine oldukça pratik, dayanıklı olup oldukça yüksek performansa sahiptir. Bordür taşı üreticisi ve yürüyen makinesi KAD1200, yüksek performanslı çok sağlam bir sistem ARADSAN Makina tarafından tasarlandı ve üretildi. Bu sistem bordür taşı, canivo, 50 cm yüksekliğe kadar oluk üretme kapasitesine sahiptir. Üretilen bordür taşlarının yüksekliği için herhangi bir limit yoktur. Bu tek görev sistemi bordür taşı, canivo ve oluk üretmek için kullanılır. blok üretmek, Blok üreticisinin montajı yapılabilir. Bu sistem yarı otomatiktir. Kalıp ve matris (omuz) krikolarla taşınır. Bu makine, aynı anda titreşimli ve hidrolik presi gerçekleştiren, bir elektro-titreşim ve iki hidrolik titreşim içeren sekiz bordür kalıbı seti kontrol bölümünden oluşmaktadır. Kalıplarda kullanılan maksimum yüzey 126 x 50 cm’dir (50 H).

KAD1200’DE KULLANILAN PARÇALARIN ÖZELLİKLERİ:
Titreşim jeneratörü: Vem (Almanya) Hidrolik kumanda sistemi: Galtech (İtalya) Hidrolik hortum: Flex (Almanya veya İtalya) Kanal ışını: Avrupa tipi Tüm kalıp tabakaları ST60 veya ST52’den yapılmıştır ve sürtünmeye maruz kalan parçalar sürtünme önleyici çelikten imal edilmiştir. Kriko mili: Sert krom (İtalya) Sistemin krikoları: Boch veya Bohler (Almanya) Sistemin kilitleri ve tespit parçaları (Almanya) Hidrolik sistemle donatılmıştır (presleme ve boşaltma için iki kol) Her biri 2 HP (beygir gücü) olan bir jeneratör tarafından beslenen, bir set elektro-titreşim ve iki adet döner yağlı vibratör ile donatılmıştır.

MAKİNE KAD1200’ÜN JENERATÖRÜ:
Taşımak için bir 2 hp jeneratör Hidrolik sistem için bir adet 4 hp jeneratör Titreşim sistemi için iki 3 hp jeneratör Bir adet 2 hp elektro titreşim Üretim kapasitesi 8 saatte 1200 bordür taşıdır. (8 saatte% 80 kapasiteye sahip üretim.)