Yürüyen Blok ve Bordür Makinası KAD1300

Otomatik Bordur, Blok Makinesi KAD1300

Yürüyen Briket ve Bordür Makinası KAD1300

Briket ve Bordur Makinesi KAD1300 çeşitli çakıl, kum, pomis, lika malzemelerle tavan, duvar ve ince duvar bloğu ve 30 cm yüksekliğe kadar çeşitli kanal ve su yolu kaldırım taşılarını üretme kabiliyetine sahiptir. Bu sistem 8 mesai saat içinde 5000 ila 6000 adet briket ve 1500 ila 2000 adet kaldırım taşı üretim kapasitesine sahiptir.

Blok, bordür üreticisi ve yürüyen makine KAD1300, yüksek performansa sahip çok sağlam bir sistem ARADSAN Makina tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu sistem blok, bordür taşı, flora şev taşıüretme yeteneğine sahiptir. Bu sistem aynı zamanda 30 cm yüksekliğe kadar kum, pomza, leka ve değişik bordür taşı, canivo ve oluklar kullanılarak farklı tipte tavan blokları, duvar blokları, bölme blokları üretme yeteneğine sahiptir. Üretilen bordür taşlarının yüksekliği için bir sınır bulunmaması dikkat çekicidir. Bu tam otomatik sistemde yükleyici ve silo bulunmaktadır. Kalıp ve matris (omuz) krikolarla taşınır. Kalıpları otomatik olarak besleme işlemini yapabilen bir yükleyiciden oluşur. Silo bölümünde beton besleme işlemi manuel olarak yapılmaz. Her besleme süresinde 108 blok üretebilir. Kalıp doldurma, besleme gibi tüm işlemleri yapabilir. Üretim bandında eylem ve koşuşturma otomatik olarak yapılır. Bu yürüyen makine aynı zamanda, titreşimli ve hidrolik presin aynı anda yürütülmesi için sekiz parça, parke taşı taşı kalıbı, bir elektro-titreşim ve iki hidrolik titreşim içeren altı kalıp kalıbı setini de kontrol etmektedir. Kalıpta kullanılan maksimum yüzey 126 x 50 cm’dir (20,30 H). KAD1300 sistemi aşağıdakiler dahil olmak üzere KAD1100’den daha fazla özellik ve kabiliyete sahiptir: Betonu sisteme besleyebilme Hız ve yüksek üretim kapasitesi. Bu sistem otomatik olarak üretim işlemini gerçekleştirir ve insan gücünün rolü azalır.

KAD1300’DE KULLANILAN PARÇALARIN ÖZELLİKLERİ:
Titreşim jeneratörü: Vem (Almanya) Hidrolik kumanda sistemi: Galtech (İtalya) Hidrolik hortum: Flex (Almanya veya İtalya) Kanal ışını: Avrupa tipi Tüm kalıp tabakaları ST60 veya ST52’den yapılmıştır ve sürtünmeye maruz kalan parçalar sürtünme önleyici çelikten imal edilmiştir. Kriko mili: Sert krom (İtalya) Sistemin krikoları: Boch veya Bohler (Almanya) Sistemin kilitleri ve tespit parçaları (Almanya) Hidrolik sistemle donatılmıştır (presleme ve boşaltma için iki kol) Her biri 2 HP (beygir gücü) olan bir jeneratör tarafından beslenen, bir set elektro-titreşim ve iki adet döner yağlı vibratör ile donatılmıştır.

MAKİNE KAD1300 JENERATÖRÜ:
Taşımak için bir 2 hp jeneratör Hidrolik sistem için bir adet 7.7 hp jeneratör Titreşim sistemi için iki 3 hp jeneratör Bir adet 2 hp elektro titreşim Otomatik olarak dolaşmak için bir adet 2 hp jeneratör. Üretim kapasitesi 1500 ila 2000 bordür taşı, 8 saatte 5000 ila 6000 bloktur (8 saatte kapasitesinin% 80’i ile üretim).

Ölçüye dayalı üretim kapasitesi:

It’s production capacity is 1500 to 2000 curbstones , 5000 to 6000 blocks in 8 hours .(production with 80 % of it’s capacity in 8 hours.)