Yuruyen Briket Ve Bordur Makinesi KAD1400

Beton Briket ve Bordur Taşı Makinası KAD1400

Yürüyen Briket ve Bordür Makinası KAD1400 çeşitli çakıl, kum, pomis, lika malzemelerle tavan, duvar ve ince duvar bloğu ve 50 cm yüksekliğe kadar çeşitli kanal ve su yolu kaldırım taşılarını üretme kabiliyetine sahiptir. Bu sistem 8 mesai saat içinde 5500 ila 7000 adet briket ve 1700 ila 2500 adet kaldırım taşı üretim kapasitesine sahiptir. Blok, bordür üreticisi ve Yürüyen makine KAD1400, yüksek performansa sahip çok sağlam bir sistem ARADSAN Makina tarafından tasarlanıp üretilmiştir. Bu sistem blok, bordür taşı, flora şev taşıüretme yeteneğine sahiptir. Bu sistem aynı zamanda kum, pomza, leka ve 50 bine varan boyuta sahip farklı bordür taşı, canivo ve oluklar kullanılarak farklı tipte tavan blokları, duvar blokları, bölme blokları üretme yeteneğine de sahiptir. Üretilen bordür taşlarının yüksekliği için bir sınır bulunmaması dikkat çekicidir. Bu tam otomatik sistemde yükleyici ve silo bulunmaktadır. Kalıp ve matris (omuz) krikolarla taşınır. Yükleyicinin amacı kendiliğinden yüklemektir ve kalıpları besleme işlemi otomatik olarak yapılır. Silo bölümünde beton besleme işlemi manuel olarak yapılmaz. Her besleme süresinde 133 blok üretebilir. Kalıbı doldurma, besleme hareketi ve üretim bandında dolaşma gibi tüm işlemler otomatik olarak yapılır. İnsan kaynaklarının rolü çok düşüktür ve sistem kalıbı değiştirmek için üretim işlemini sadece bir kişi tarafından yapabilir. Bu Yürüyen makine aynı zamanda titreşimli ve hidrolik presi gerçekleştiren kontrol parçası, sekiz set bordür kalıbı seti, bir elektro-vibrasyonlu altı set kalıp kalıbı ve iki hidrolik titreşimden oluşur. Kalıpta kullanılan maksimum yüzey 126 x 50 cm’dir (20, 50 H).

KAD1400 sistemi aşağıdakiler dahil olmak üzere KAD1300’den daha fazla özellik ve kabiliyete sahiptir:
Hız ve yüksek üretim kapasitesi Sistem 1400, bordür taşı, blok, flora şev taşıgibi beton parçaların üretiminde sınırlama getirmez. Aslında, ürünlerin uzunluğu, yüksekliği, genişliği konusunda herhangi bir sınırlama yoktur.

KAD1400’de kullanılan parçaların özellikleri:
Titreşim jeneratörü: Vem (Almanya)

Hidrolik kumanda sistemi: Galtech (İtalya)

Hidrolik hortum: Flex (Almanya veya İtalya)

Kanal ışını: Avrupa tipi

Tüm kalıp tabakaları ST60 veya ST52’den yapılmıştır ve sürtünmeye maruz kalan parçalar sürtünme önleyici çelikten imal edilmiştir.

Kriko mili: Sert krom (İtalya)

Sistemin krikoları: Boch veya Bohler (Almanya)

Sistemin kilitleri ve tespit parçaları (Almanya)

Hidrolik sistemle donatılmıştır (presleme ve boşaltma için iki kol) Her biri 2 HP (beygir gücü) olan bir jeneratör tarafından beslenen, bir set elektro-titreşim ve iki adet döner yağlı vibratör ile donatılmıştır.

Makine KAD1400 jeneratörü:
Taşımak için bir 3 hp jeneratör

Hidrolik sistem için bir adet 7.7 hp jeneratör

Titreşim sistemi için iki 3 hp jeneratör

Bir adet 3 hp elektro titreşim

Otomatik olarak dolaşmak için bir adet 2 hp jeneratör

Bazı özel durumlarda, müşteri siparişi belirli bir beton ürünün üretimine dayanıyorsa, sisteme iki elektro-titreşim de eklenir, gerçekte beş vibratör tarafından beş yönlü kalıp ve matris sistemi beton yapma eylemi gerçekleştirir. Üretim kapasitesi 1700 – 2500 bordür taşı, 8 saatte 5500 – 7000 bloktur (8 saatte% 80 kapasiteye sahip üretim).

Ölçüye dayalı üretim kapasitesi: It’s production capacity is 10000to 12000 blocks in 8 hours. ( production with 80 % of it’s capacity in 8 hours.)