Parke taşı Makinesi TP.RN1518

Parke taşı Makinesi TP.RN1518

Full Otomatik Beton Parke Taşi Yapma Makinesi

PARKE TAŞI MAKİNESI TP.RN1518

Parke Taşı Makinesi TP.RN1518 modelli makine tek torbalı ve çift torbalı olmak üzere iki tipte üretilmektedir. Bu makine çeşitli beton kilıt taşı, kaldırım taşı, briket üretimi kabiliyetine sahiptir.

Oldukça sağlam ve dayanıklı yapıya sahip olan bu makinenin kullanımı oldukça pratik ve kolaydır. TPRN1518 sistemi farklı tipte beton parçaları üretebilir (bordür taşı, blok, parke taşı , çiçek kutusu) .Bu makine iki tipte sunulmaktadır (tek cep ve iki cep). Tekli cepten 10 daha fazla ve diğer fark ise iki cepli sistemin çift renkli üretim yeteneklerinde. TPRN1518 (tek cep) sadece bir renk ürün üretebilir ve TPRN1518 (iki cep) bir renk ve iki renk ürün üretebilir. İki cebin avantajı, döşemenin aşağı kısmının, döşemenin basınç dayanımını arttırmak için kaba taneli malzemelerden ve üst kısmının, ürünün güzelliğinden dolayı ince taneli malzemelerden oluşmasıdır. Bu makine otomatik. Tam otomatik makineye yükseltme yapmak da mümkündür.

Parke Taşı Makinesi TPRN1518’de kullanılan parçaların özellikleri (bir cep ve iki cep):

Titreşim jeneratörü: Siemens (Almanya)

Piston krikosunun borusu: Boch veya Bohler (Almanya veya İtalya)

Kalıplar, her biri kalıbın farklı kısımlarında kullanılan yedi farklı tipte levhadan yapılmıştır.

Sürtünmeye maruz kalan kısımlar Dillidur (Almanya) veya Hardox (İtalya) tarafından kullanılmaktadır.Gerilmeye maruz kalan kısımlar, gerilmeye karşı dirençli olan ST52 tarafından kullanılır.

Kontrol vanaları: Galtech (İtalya)

Hidrolik hortum: Flex (Almanya veya İtalya)

Elektronik otomasyon sistemi: Siemens (Almanya)

Kriko mili: Sert krom (İtalya)

Mikro şalter ve sensörler: Telemecanique (Fransızca) – Muller (Almanya)

Blok ve parke taşı  kalıpları levhaları ST52 veya ST60’tır ve sürtünmeye maruz kalan parçalar sürtünme önleyicidir.

Makinelerin çerçevesi, krikoların basıncına güvenlik katsayısına (3’ün üzerinde) dayanacak şekilde tasarlanmış özel Belçika kutularından (12 mm) yapılmıştır.

Sistem, farklı coğrafi bölgelerde çevre ve çalışma koşullarına uyacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir ve farklı çalışma koşullarıyla tamamen uyumludur.

Çerçeveye titreşim iletimini önlemek için tasarlanmış tamponlar Moeller, Neoperan’dır (Almanya).

PARKE TAŞI MAKINESI TP.RN1518 SİSTEMİ İÇİN DİĞER EKİPMANLAR:

TP.RN1518 (bir cep) şunlardan oluşur:

Ana tek cep sistemi (üretici makine)
Malzemeleri sisteme aktarmak için bir konveyör sistemi seti
Bir set mikser sistemi (bir cep – bir mağaza)
Bir dizi tam otomatik parmak araba sistemi
Ürünleri parmak arabasına aktarmak için bir konveyör sistemi seti.

 

TP.RN1518 (iki cep) şunlardan oluşur:

Ana iki cep sistemi (üretici makine)
Malzemeleri sisteme aktarmak için iki konveyör sistemi seti
Bir set mikser sistemi (iki cep – iki depo)
Bir dizi tam otomatik parmak araba sistemi
Ürünleri parmak arabasına aktarmak için bir konveyör sistemi seti.

Pallet Size 100*75

[ARPLite id=107]

[tm-servicebox h2=”Price inquiry form” h2_font_container=”color:%23d30006″ h2_css_animation=”lightSpeedIn” h4_font_container=”color:%23d30006″ h4_css_animation=”bounceInLeft” shape=”round” hover=”hvr-bounce-out” i_on_border=”” i_type=”linecons” i_icon_linecons=”vc_li vc_li-mail” i_color=”custom” i_background_color=”custom” css_animation=”lightSpeedIn” use_custom_fonts_h2=”true” use_custom_fonts_h4=”true” h4=”Product Model : TP.RN1518 Double Packet” i_custom_color=”#d30006″ i_custom_background_color=”#d30006″][/tm-servicebox]
[contact-form-7 id=”6604″]

Parke Makinesi,Parke Makinası,Full Otomatik Beton Parke Taşı ve Blok Makinesi,Parke Taşı ve Briket Makinaları,Parke Taşı ve Blok Makinesi, Kilit Beton Parke Taşı Makinası, Kilit Beton Parke Taşı Makinesi, kilit parke,parke kalıbı, beton parke,Parke Makinası, beton parke taş, kilit beton parke, beton parke taşları, beton briket, beton parke makinası, dekoratif beton parke,Kilit Parke Taşı Makinası,Beton Parke Taşı Makinası,Parke Taşı Makinası,Full Otomatik Parke Taşı Makinası,Full Otomatik Parke Makinası,Beton Parke Makinaları,Tam Otomatik Parke Makinası,parke taşı makinası,Beton Parke üretim Makinası,kaldirim taşı makinasi,kaldirim taşı makinası,kilit taşı makinası, kilit taşı makinesi, kilit taşı Yapma makinası, kilit taşı üretim makinası, kilit taşı Yapma makinesi, kilit taşı üretim  makinesi, kaldirim taşı üretim  makinesi, kaldirim taşı Yapma  makinesi, kaldirim taşı  makinesi,Bordur,Bordur Taşı,Bordur Taşı Makinesi,Bordur Taşı Makinası,Bordur Makinesi,Bordur Makinası,Bordur Makineleri,Bordur Makinaları,Bordur Uretim Makinesi,Bordur Uretim Makinası,Bordur Yapma Makinesi,Bordur Yapma Makinası,Bordur Üretim Hattı,Bordur Uretim Hattı,Bordur Uretim tesisi,Bordur Üretim Tesisi