Blok üretim makinesi ile üretilen beton blok çeşitleri

Blok üretim makinesi ile üretilen beton blok çeşitleri

Blok üretim makinesi ile üretilen beton blok çeşitleri

Blok üretim hattında beton blok üretim makinesi veya blok uretim makinesi ana unsurdur. Beton blok üretim makinesinin çeşitli modelleri mevcuttur. Tabriz Parsian Makine İmalat Şirketi, beton blok, beton masalar ve beton zemin (kaldırım) üretimi için her türlü makinenin ilk ve en büyük üreticisidir.

Bir beton blok üretim makinesi satın almak, farklı tipte beton bloklar ve beton masalar üretme kabiliyetine sahip olduğunda ekonomik olarak uygun olacaktır. Öte yandan, beton döşeme (kaplama) üretme yeteneği bir avantajdır; Bu nedenle blok üretim makinesinin ekonomik olması ve üretim hattına ayrılan yerin çok fonksiyonlu olması daha iyidir denilebilir.

Farklı blok türleri üretmek için blok üretim makinesi çeşitleriAradsan Makina İmalatçılarının Aradsan Beton Blok Üretim Makinası sabit ve mobil olmak üzere iki seri olarak üretilmektedir. Sabit blok üretim makineleri çok işlevlidir ve çeşitli tam otomatik ve otomatik modellerde üretilir ve tedarik edilir. Bu makineler, çeşitli tiplerde beton bloklar, beton masalar ve beton zeminler (kaldırım) üretebilmektedir.Makine bloğu üretirken hareket eden mobil beton blok üretim makinesi, beton blok ve beton tabla üretme özelliğine sahiptir. Bu tür makineler asfaltlama yapamaz. Ancak her türlü beton blok ve beton masa üretebilirsiniz. Beton bloklar, kullanılan malzemelerin şekli, boyutu ve malzemesine göre sınıflandırılır: 

Beton blok şeklindeki farklılıklar:

Beton bloklar için istenilen beton kalıbı kullanarak, Tebriz Makine Üreticileri Parsian Makinaları ile istenilen şekillerde beton bloklar üretmek mümkündür.

Beton blok boyutu açısından farklılıklar:

Aradsan Machinery Makers of Tabriz tarafından beton blok üretimi için üretim bloğunun uzunluk ve genişliğinde herhangi bir sınırlama yoktur ve blok yüksekliği için 20 cm’ye (standart blok yüksekliği) kadar üretilebilir.

Blok malzemesi açısından farklılıklar:

Aradsan üretim makine sistemi Leica blok (endüstriyel pomza), hafif blok (mineral pomza), çimento blok (kum) gibi farklı malzemelerle (hammadde) farklı boyutlarda çatı, duvar, bıçak dahil olmak üzere farklı tipte bloklar üretebilme Ve% 18 çimentolu bir tür mineral süngertaşı olan pomza.